Nowa Sól Lubieszów , Leśne

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym Osiedlu domów w Lubieszowie.

Osiedle Lawendowe to inwestycja stanowiąca nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej na terenie zamkniętym. Powstające Osiedle będzie składało się jedynie z 8 budynków co stanowi 16 domów w zabudowie bliźniaczej, teren osiedla ogrodzony i zamykany bramą wjazdową co zapewni bezpieczeństwo i prywatność mieszkańcom Osiedla.

Osiedle Lawendowe znajduje się w Nowej Soli (Lubieszów) z dogodnym dojazdem drogą asfaltową bezpośrednio do posesji Osiedla.
Kameralne położenia Osiedla przy lesie a zarazem w niedalekiej odległości od Centrum miasta Nowa Sól jak i bezpośrednim dojazdem do trasy S3 zapewni komfort w komunikacji przyszłym mieszkańcom.

Prezentowana inwestycja to nowoczesne budynki w zabudowie bliźniaczej wybudowane z wysokiej jakości materiałów. Począwszy od ocieplenia samych fundamentów budynków i ociepleniem budynków 20cm styropianem zapewni energooszczędność w utrzymaniu domu. Zamontowane okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi we wszystkich oknach także na poddaszu sterowane elektrycznie. Ogrzewanie piecem gazowym, dodatkowo powierzchnia parteru i łazienka na piętrze posiada ogrzewanie podłogowe. Nowoczesna bryła budynków połączonych garażami została dodatkowo zmodyfikowana przez Inwestora wykorzystując powierzchnię nad garażem na dodatkowy taras, na który prowadzą wyjścia z dwóch sypialni na piętrze budynku.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty