Kołobrzeg Zachodnia , Henryka Sienkiewicza

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem lub zastanawiasz się gdzie bezpiecznie ulokować swoje oszczędności to może Cię zainteresować nasza oferta inwestycyjna Perłowa Przystań w Kołobrzegu.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale mieszkalne więc sam wybierzesz czy planujesz zamieszkać nad morzem, czy oddasz lokal w najem wyspecjalizowanej firmie zapewniającej wysoki dochód z najmu - mamy już dla Ciebie wiarygodnego operatora, który będzie za Ciebie zarządzał obiektem - o szczegóły zapytaj Eksperta.

Doskonała lokalizacja kompleksu 3-piętrowych budynków zapewni spokojny wypoczynek , a jednocześnie pozwoli w kilka minut dotrzeć do plaży, portu czy miejskiej infrastruktury.

Wyjątkowy charakter inwestycji zapewnia wspólna przestrzeń zaprojektowana na przestronnej działce z myślą o odpoczynku. Dla mieszkańców przewidziano strefę relaksu z różnorodną roślinnością.

W budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, eleganckie drzwi wejściowe do mieszkań oraz liczne miejsca postojowe naziemne oraz w hali garażowej podziemnej.

W inwestycji znajduje się 60 mieszkań o powierzchniach mieszkań od 41,45 m2 do 56,25 m2 - dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość łączenia lokali celem stworzenia większej powierzchni.

Zakończenie prac: I etap – I kwartał 2020, II etap - I kwartał 2021, III etap - I kwartał 2022.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty dostępnej w naszym biurze lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w wybraniu najkorzystniejszej kredytowej i załatwieniu wszelkich formalności.