595 000 PLN (3 502 PLN / m2)

Dom wolnostojący - gmina Kamieniec

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Plastowo

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze


Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z bardzo dużą działką, położonego w miejscowości Plastowo, gmina Kamieniec.

Jest to klimatyczna nieruchomość, przekształcona z dawnego budynku kolejowego. Cisza, spokój, własne podwórko, ogród, sporo miejsca do przechowywania i sielska atmosfera to tylko nieliczne spośród wielu atutów tej nieruchomości.

Zapraszam Państwa na spacer po wnętrzu i jego otoczeniu.

Na działce wydzielone są strefy o różnorakim przeznaczeniu. Część rekreacyjna, wypoczynkowa, ogród pod uprawę warzyw, działka z możliwością zabudowy, a nawet część garażowo-warsztatowa.

Dom składa się z trzech kondygnacji. Wejście przez ganek i werandę z szerokimi możliwościami adaptacyjnymi. Parter i pierwsze piętro użytkowe, a nad nimi strych jako doskonałe miejsce do przechowywania. Do tego część budynku jest podpiwniczona. Dom częściowo wyremontowany.

PARTER
- salon,
- kuchnia,
- pokój,
- łazienka,
- komunikacja.

PIĘTRO
- sypialnia 1,
- sypialnia 2,
- sypialnia 3,
- miejsce na zagospodarowanie łazienki,
- komunikacja.

Powierzchnia użytkowa: 169,88 m2
Działka: 4995 m2
Dodatkowo: garaż, wiata, budynki gospodarcze

Media: prąd, woda, przydomowa oczyszczalnia ścieków
Ogrzewanie: piec na ekogroszek z podajnikiem
Dodatkowo: światłowód, gaz w drodze

Zapraszam na prezentację.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Alicja Sznabel
Nieprawidłowy adres E-mail