Dom wolnostojący w stanie surowym w Sobczycach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
320 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 194,72 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Sobczyce
  • Rok budowy : 2021
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 819505
  • Powierzchnia działki : 1 094 m2
  • Cena za m2 : 1643.39 PLN

W ofercie dom jednorodzinny w Sobczycach, około 5 km od Głogowa. Budynek wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 125,00 m2, z dwustanowiskowym garażem oraz kotłownią w bryle budynku. Usytuowany na działce 10,94 ara. Planowane rozpoczęcie realizacji na I kwartał 2021 roku.

***

W tej części wsi powstaje osiedle budynków mieszkalnych. Zorganizowane są drogi dojazdowe, istniejące uzbrojenie techniczne: sieć wody, kanalizacji sanitarnej, energia elektryczna.
***

Budynek wznoszony będzie zgodnie z projektem budowlanym - Dom przy Pastelowej 10 bis, zatwierdzonym obowiązującym pozwoleniem na budowę. W technologi tradycyjnej murowanej. Obiekt sprzedany zostanie w stanie surowym otwartym. Można również zlecić wykończenie jego stanu do deweloperskiego
***

Niskie koszty zakupu: brak podatku PCC w wysokości 2%
***

Pomieszczenia na Parterze:
- wiatrołap 6,77 m2
- toaleta 3,22 m2
- kuchnia 12,56 m2
- pokój dzienny 36,32 m2
- pokój 12,20 m2
- pokój 12,20 m2
- pokój 17,01 m2
- garderoba 4,54 m2
- korytarz 6,21 m2,
- łazienka 6,92 m2,
- garaż dwustanowiskowy 34,15 m2,
- kotłownia 7,29 m2.

Standard wykończenia: stan surowy otwarty (możliwość wykończenia do stanu "deweloperskiego")

Lokalizacja: Komunikacja własna, PKS, BUS, GIMBUS (dowożący dzieci do szkoły i przedszkola w Kotli). Tereny rekreacyjne: las, boisko. Szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy w oddalonej o 6 km miejscowości gminnej Kotla lub w Głogowie.

Zagospodarowanie terenu: Podjazd do działki z drogi gminnej. Istniejąca infrastruktura techniczna: sieć wody, kanalizacji sanitarnej, energii. Własne centralne ogrzewanie.
***

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą

Potrzebujesz finansowania zakupu?
Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.