Dom wolnostojący w stanie surowym w Szczyglicach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 155 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Szczyglice
  • Rok budowy : 2020
  • Numer oferty : 289851
  • Powierzchnia działki : 880 m2
  • Cena za m2 : 2064.52 PLN

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym w Szczyglicach, 6 km od Głogowa.
Dom o powierzchni użytkowej 155 m2, budowany systemem gospodarczym, wg. projektu indywidualnego, posadowiony na 880 m2 działce.
***
Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. A poddasze użytkowe pozwoli zachować podział na strefy funkcjonalne. Możliwość dokonania zmian we wnętrzu wg. własnej aranżacji.
***
Materiał wykorzystany do budowy budynku jest najwyższej jakości i energooszczędnych, co pozwoli na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.
***
Dojazd do nieruchomości z drogi gminnej gruntowej.
Doprowadzona energia elektryczna - skrzynka w działce.
Działka posiada własne ujęcie wody, odprowadzenie ścieków do bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe lub indywidualna oczyszczalnia ścieków. Możliwość wpięcia do sieci wody gminnej. Na etapie budowy przewidziano w budynku ogrzewanie węglowe.
Zostanie wykonana elewacja z ociepleniem w proponowanej cenie, ogrodzenie (z trzech stron), utwardzenie działki z podjazdem kostką.
***
Wszystkie dokumenty dotyczące budowy do wglądu u właściciela
***
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w wybraniu najkorzystniejszej kredytowej i załatwieniu wszelkich formalności.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.