535 000 PLN (329 PLN / m2)

Działka w świetnej lokalizacji, blisko natury!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż,
Rosnówko

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę pod budowę domu jednorodzinnego w miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki, powiat poznański)

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a jej przeznaczenie określono pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i budynku gospodarczo-garażowego.

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki, pierwsza o powierzchni 958 m2 to działka całościowo przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, druga o powierzchni 669 m2 jest przeznaczona pod las. Tej części niestety nie można zabudować, natomiast można zagospodarować ją np. pod ogród lub strefę relaksacyjną.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia: 1627 m2
Droga dojazdowa: asfaltowa
Dostępne media w drodze: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Wyciąg z plany:
- budynki mieszkalne jednorodzinne i gospodarczo-garażowe
- powierzchnia zabudowy działki maksymalnie 30% (nie więcej niż 300 m2)
- wysokość zabudowy do 10,5 m, dwie kondygnacje naziemne
- powierzchnia biologicznie czynna 60%
- dopuszcza się wydzielanie w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych pomieszczeń na cele działalności usługowej i handlowej z wyłączeniem warsztatów naprawczych samochodów i pojazdów oraz blacharskich i wulkanizacyjnych, o ile prowadzona działalność usługowa i handlowa nie będzie kolidować z funkcją mieszkaniową

Lokalizacja: dojazd do ul. Głogowskiej w Poznaniu to zaledwie 15 km

Jeśli chcą dowiedzieć się więcej na temat tej oferty lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości dostępnej w naszym biurze, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---
Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Maria Błażejewska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.