Teren przemysłowy z halą o pow. 1095 m2, Nowa Sól

Hala na sprzedaż
329 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 1 095,74 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Nowa Sól , Wrocławska
  • Rok budowy : 1930
  • Numer oferty : 421662
  • Powierzchnia działki : 1 288 m2
  • Cena za m2 : 300.25 PLN

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż zabudowaną nieruchomość przemysłową, znajdującą się na terenie przemysłowym w Nowej Soli przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym o pow. 1095,74 m2 położonym na działce o pow. 1288 m2.

Oferowana nieruchomość na sprzedaż znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu obiektu zagospodarowana została nowa infrastruktura, nowe parkingi znajdujące się w bezpośrednim kontakcie z wjazdem do nieruchomości. W bliskim otoczeniu hali znajduje się teren dawnej Fabryki Nici „Odra”, który jest w trakcie remontu. Do nieruchomości prowadzić będzie droga utwardzona, trwają prace nad drogą przy wjeździe od ul. Topolowej na ul. Wrocławską. Teren działki jest w pełni ogrodzony i utwardzony. Nieruchomość znajduje się w obszarze innych działek zabudowanych halami produkcyjnymi i magazynami. Tereny nieruchomości idealne pod prowadzenie działalności związanej z produkcją i składowaniem. Działka posiada dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, energetycznej i telefonicznej. Działka, na której usytuowana jest hala, ma kształt nieregularny, w formie przybliżonej do prostokąta.

Opis budynku o pow. 1095 m2:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, konstrukcja budynku trwała. Budynek w części dwukondygnacyjny, w częsci podpiwniczony. Konstrukcja budynku: Stopy i ławy fundamentowe żelbetonowe. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonano z cegły ceramicznej pełnej. Konstrukcja dachu zelbetonowa prefabrykowana, dwuspadowa. Pokrycie dachu z papy na lepiku na podłożu z betonu.

Instalacje występujące w budynku:
-elektryczna oświetleniowa 220 V,
-elektryczna siły 380 V,
-wodna
-kanalizacyjna,
-ogrzewanie indywidualne.

LOKALIZACJA: Nowa Sól, powiat nowosolski, tereny przemysłowe, ul. Wrocławska.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i na prezentację nieruchomości!

Paula Śliwińska, tel. 791 338 069
Muzealna 9A, Nowa Sól