Mieszkanie 2 pokojowe, 53m2, gm.Radwanice

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 52,47 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Buczyna
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : 787329
  • Cena za m2 : 1715.27 PLN

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie znajduje się na parterze w  budynku 4 rodzinnym, w miejscowości Strogoborzyce (koło Buczyny) gm.Radwanice.

***Mieszkanie o powierzchni 53m2***
- Salon
- Sypialnia
- Kuchnia
- Łazienka
- Spiżarka
- Przedpokój

 

Do mieszkania przynależy także zabudowa wolnostojąca, która może pełnić funkcję garażu.

******
Mieszkanie jest bezczyszowe, koszty stałe to podatek od gruntów i nieruchomości w wysokości ok.300zł

*********

Wymienione zostały instalacje kanalizacyjne, ogrzewanie własne węglowe.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, dwustronne i w pełni rozkładowe.
Bardzo funkcjonalny układ mieszkania, wszystkie pokoje są duże, łazienka z oknem, dodatkowym atutem jest spiżarka, która jest jednym z pomieszczeń w mieszkaniu - może również pełnić funkcję garderoby.

Okolica jest bardzo spokojna, kamienica jest dwu kondygnacyjna, 4 rodzinna. W ostatnim czasie przeprowadzono remont dachu oraz schodów w klatce. Przy domu dużo zieleni, miejsca postojowe, w bliskiej odległości także siłownia plenerowa oraz boisko.

Za domem przystanek autobusowy, miejscowość sąsiaduje bezpośrednio z Buczyną, gdzie mieści się świetlica wiejska, szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, sklep, w niedługim czasie ma również powstać supermarket.


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.