Mieszkanie 2-pokojowe, 52 m2, Os. Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 51,86 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Nowa Sól Armii Krajowej , Armii Krajowej
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 5 na 6
  • Numer oferty : 388338
  • Cena za m2 : Zapytaj o cenę

Osiedle Armii Krajowej

To kontynuacja inwestycji deweloperskiej na osiedlu Armii Krajowej w Nowej Soli.

W pierwszym etapie budowy powstanie budynek 3-klatkowy z 54 mieszkaniami 2-, 3- oraz 4-pokojowymi z przestronnymi balkonami. Na poziomie parteru znajdują się garaże i komórki lokatorskie. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska (gratis).

Czym wyróżniają się mieszkania w inwestycji Osiedle Armii Krajowej?

Inwestycja przemyślana w każdym detalu począwszy od klatek schodowych wykończonych w podwyższonym standardzie z nowoczesną windą. Wszystkie mieszkania posiadają funkcjonalny układ wraz z powierzchniami dodatkowymi w postaci balkonów.

Dodatkowo budynek zaprojektowany pod kątem rozwiązań energooszczędnych - każde mieszkanie zostało wyposażone w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Inwestycje charakteryzuje nowoczesna architektura oraz w pełni zaaranżowana infrastruktura osiedla tj. plac zabaw, miejsca parkingowe, chodniki, drogi dojazdowe.

Na szczególną uwagę zasługuje położenie osiedla wśród terenów zielonych, w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji zaplanowane jest na 31.08.2020 r.

Odbiór kluczy we wrześniu 2020 r.

Kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości!

Posiadamy w ofercie inne mieszania w tej lokalizacji. Jeżeli szukają Państwo lokalu o innym metrażu lub położeniu zapraszam do kontaktu.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.