Nowa Sól, Zielonogórska

Mieszkanie na sprzedaż
254766.40 PLN , Pow. 48,16 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,16 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Nowa Sól , Zielonogórska
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 6
Numer oferty:
196926
Cena za m2:
5 290 PLN
Zielonogórska - budynek nr 93 (kl. 93, 93A, 93B)  w Nowej Soli -  kolejna inwestycja deweloperska z planowanym odbiorem kluczy - wrzesień 2022 r.

Mieszkania w standardzie deweloperskim, wykończone wysokiej klasy materiałami 3 oraz 4- pokojowe o powierzchni od 42,16 m2 do 70,66 m2 z dużymi balkonami.

Nowoczesna architektura, budynek z windami, na poziomie parteru - garaże i przypisane do poszczególnych mieszkań komórki lokatorskie.
Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, plac zabaw. Cicha i spokojna okolica - atrakcyjna lokalizacja, osiedle otoczone zielenią.

Dogodne połączenia komunikacyjne i dojazd do centrum, w pobliżu drogi ekspresowej S3 w bliskiej odległości od Zielonej Góry.

Niskie koszty energii cieplnej - system ISM - mieszkania wyposażone są w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok.

Koniec inwestycji 31.08. 2022 r.

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji!

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszam do kontaktu, uzgodnimy dogodny termin prezentacji oferowanej nieruchomości. Pomożemy również przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej i wszelkich formalnościach.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---


Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

www.parkhome.com.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
Nieprawidłowy adres E-mail