Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy 3- pokojowe

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 64,10 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Zielona Góra Centrum
  • Rok budowy : 1936
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 149159
  • Cena za m2 : 4056.16 PLN

Prezentujemy Państwo na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w Zielonej Górze.


Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 2-kondygnacyjnej kamienicy wybudowanej w technologii tradycyjnej w latach trzydziestych. Budynek jest w całości podpiwniczony. Okna w pokojach są od strony zachodniej.

Na powierzchnię 64,1 m2 składa się:
- Pokój dzienny 16,2 m2,
- Pokój 13,6 m2,
- Pokój 14,4 m2 z wejściem do pomieszczenia na poddaszu,
- Łazienka z toaletą i kabiną prysznicową 3,2 m2,
- Kuchnia 11,8 m2,
- Przedpokój 4,9 m2.


Do mieszkania przynależą 2 pomieszczenia w piwnicy o powierzchni 7,9 m2 i 6,6 m2 oraz poddasze o powierzchni 50,3 m2. Ponadto do mieszkania przynależy pomieszczenie na poddaszu o powierzchni 5,4 m2, do którego jest wejście bezpośrednio z jednego z pokoi, dzięki czemu może pełnić funkcję skrytki czy garderoby.

Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 70,2 m2.

Technologia budowy:
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne murowane są z cegły ceramicznej pełnej o grubości 25 cm i 40 cm. Ściany zewnętrzne osłonowe murowane z cegły ceramicznej o grubości 24 cm i 38 cm, a ściany wewnętrzne działowe z cegły ceramicznej dziurawki o grubości 6,5 cm i 12 cm. Strop nad piwnicą wykonany jest na belkach stalowych typu Kleina, a strop międzykondygnacyjny nadziemia na belkach drewnianych z wypełnieniem z mineralnych materiałów sypkich. Pokrycie połaci dachowej dachówką ceramiczną.


Instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna oraz piec gazowy dwufunkcyjny zostały wymienione. Wejście do budynku jest od strony niewielkiego ogródka. Budynek zarządzany jest przez małą wspólnotę, w skład której wchodzi jedynie 2 właścicieli. Mieszkanie jest bezczynszowe.


Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych. W niedalekiej odległości znajduje się supermarket Tesco, stacja paliw, poczta, plac zabaw, szkoła podstawowa, przedszkole, Dolina Gęśnika oraz liczne lokale usługowe.


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.