Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
281 340 PLN , Pow. 52,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Zielona Góra Czarkowo , Łężyca-Inwestycyjna
Rok budowy:
2021
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
797192
Cena za m2:
5 400 PLN
Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Łężycy. Osiedle Czarkowo to kompleks budynków wielorodzinnych.
Powstający budynek to jednoklatkowy blok z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 35,7 m2 do 60 m2 z dużymi balkonami. Lokale na ostatnim piętrze mają dodatkowo antresole, a skrajne mieszkania tarasy o powierzchni od 14 m2 do 18 m2.

Do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska oraz istnieje możliwość wykupienia oddzielnego garażu na poziomie piwnic budynku.

Mieszkania w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyposażony jest w windę oraz drzwi antywłamaniowe. Wejście do części wspólnych mają wyłącznie mieszkańcy.

Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.

Cicha i spokojna okolica. Osiedle otoczone zielenią, oferujące jednocześnie dogodność miejskich atrakcji.
Wygodny dojazd do centrum Zielonej Góry - 10 minut. W pobliżu przystanki autobusowe, apteka, żłobek i przedszkole oraz liczne usługi handlowe (w tym sklep Dino i Biedronka).

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Mieszkania oddawane są do samodzielnego wykończenia m.in. w zakresie malowania ścian i sufitów, okładzin ścian i podłóg, drzwi wewnętrznych oraz białego montażu.

Koniec inwestycji planowany jest na 30.11.2021 r. Klucze do mieszkań dostępne po odbiorach w grudniu 2021 r.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
Nieprawidłowy adres E-mail