Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
291237.50 PLN , Pow. 50,65 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,65 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Zielona Góra Czarkowo , Łężyca-Inwestycyjna
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
316676
Cena za m2:
5 750 PLN
Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Łężycy. Osiedle Czarkowo to kompleks budynków wielorodzinnych.
Powstający budynek to dwuklatkowy blok z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 27,49 m2 do 58,33 m2 z dużymi balkonami.

Do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska oraz istnieje możliwość wykupienia oddzielnego garażu na poziomie piwnic budynku.

Mieszkania w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyposażony jest w windę oraz drzwi antywłamaniowe. Wejście do części wspólnych mają wyłącznie mieszkańcy.

Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.

Cicha i spokojna okolica. Osiedle otoczone zielenią, oferujące jednocześnie dogodność miejskich atrakcji.
Wygodny dojazd do centrum Zielonej Góry – 10 minut. W pobliżu przystanki autobusowe, apteka, żłobek i przedszkole oraz liczne usługi handlowe (w tym sklep Dino i Biedronka).

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Mieszkania oddawane są do samodzielnego wykończenia m.in. w zakresie malowania ścian i sufitów, okładzin ścian i podłóg, drzwi wewnętrznych oraz białego montażu.

Koniec inwestycji planowany jest na 30.06.2021 r. Klucze do mieszkań dostępne po odbiorach w lipcu 2021 r.

Zdjęcia w galerii są prezentacja zakończonych inwestycji.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Nieprawidłowy adres E-mail