275 832 PLN (5 400 PLN / m2)

Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż,
Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

Kontakt z agentem: Park Home Sp. z o.o.
Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Łężycy. Osiedle Czarkowo to kompleks budynków wielorodzinnych.
Powstający budynek to jednoklatkowy blok z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 30,71 m2 do 54,27 m2 z dużymi balkonami. 

Do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska oraz istnieje możliwość wykupienia oddzielnego garażu na poziomie piwnic budynku.

Mieszkania w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyposażony jest w windę oraz drzwi antywłamaniowe. Wejście do części wspólnych mają wyłącznie mieszkańcy.

Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.

Cicha i spokojna okolica. Osiedle otoczone zielenią, oferujące jednocześnie dogodność miejskich atrakcji.
Wygodny dojazd do centrum Zielonej Góry – 10 minut. W pobliżu przystanki autobusowe, apteka, żłobek i przedszkole oraz liczne usługi handlowe (w tym sklep Dino i Biedronka).

Każde mieszkanie wyposażone jest w system ISM (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Mieszkania oddawane są do samodzielnego wykończenia m.in. w zakresie malowania ścian i sufitów, okładzin ścian i podłóg, drzwi wewnętrznych oraz białego montażu.

Koniec inwestycji planowany jest na 30.04.2021 r. Klucze do mieszkań dostępne po odbiorach w maju 2021 r.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Park Home Sp. z o.o.

Paweł Pluskota
Nieprawidłowy adres E-mail