268 686 PLN (6 490 PLN / m2)

Zielona Góra, Piwna - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż,
Zielona Góra, Piwna

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu kolejną inwestycję w naszym mieście. Zlokalizowana w pięknym miejscu na ul. Piwnej.
Powstający budynek to dwuklatkowy blok z 2-4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,40 m2 do 73,80 m2 z dużymi balkonami. Do mieszkań na parterze od strony wschodniej przynależą oddzielne ogródki o powierzchni 18 m2.

Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w hali garażowej na poziomie piwnic.

Mieszkania w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyposażony jest w windę oraz drzwi antywłamaniowe.

Atrakcyjna lokalizacja. Osiedle w spokojnej lokalizacji przy ścieżce rowerowej Zielona Strzała. Blisko spacerkiem na deptak. Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.

Cicha i spokojna okolica. Osiedle otoczone zielenią, oferujące jednocześnie dogodność miejskich atrakcji.
W pobliżu budynku przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, atrakcyjna infrastruktura handlowa.

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Mieszkania oddawane są do samodzielnego wykończenia m.in. w zakresie malowania ścian i sufitów, okładzin ścian i podłóg, drzwi wewnętrznych oraz białego montażu.

Koniec inwestycji planowany jest na 31.03.2022 r. Klucze do mieszkań dostępne po odbiorach w kwietniu 2022 r.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Filip Sąsiadek
Nieprawidłowy adres E-mail