Zielona Góra, Botaniczna

Mieszkanie na sprzedaż
309927.70 PLN, Pow. 47,03 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,03 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Zielona Góra , Botaniczna
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
108446
Cena za m2:
6 590 PLN

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe od 41,6 m2 do 84 m2 położone w 
budynku mieszkalnym wielorodzinnym 2-klatkowym z lokalami usługowymi w poziomie parteru oraz miejscami postojowymi w hali garażowej.

2-klatkowy budynek, w nowoczesnej architekturze, wyposażony jest w windy, a w poziomie piwnic jest hala garażowa z miejscami postojowymi.

Mieszkania są w standardzie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami.

Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, plac zabaw.

Atrakcyjna lokalizacja. Budynek w otoczeniu lasów a jednocześnie blisko do centrum. Idealne miejsce do mieszkania, odpoczynku i spacerów wśród zieleni.
Cicha, spokojna okolica a zarazem bliskość miasta to dodatkowe atuty tego miejsca.

W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, atrakcyjna infrastruktura handlowa. Ścieżki rowerowe w kierunku kąpieliska miejskiego na Ochli i do Parku Piastowskiego. Wszystko w zasięgu ręki. Obecnie najlepsza lokalizacja w mieście Zielona Góra.


Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Koniec inwestycji jest planowany na 31.08.2021 r. a 
klucze po odbiorach we wrześniu 2021 r.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!


Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---


Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

www.parkhome.com.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
Nieprawidłowy adres E-mail