Domy na sprzedaż - Poznań | Domy nowe, szeregowe (szeregowce)

Domy na sprzedaż w Poznaniu z PARKHOME

Domy na sprzedaż - Poznań. Biuro nieruchomości Parkhome oferuje tanie domy używane i nowe na sprzedaż w Poznaniu i okolicach. Domy szeregowe (szeregowce) i nie tylko. Dom na sprzedaż - Poznań, dzielnice: Nowe Miasto, Stare Miasto, Grunwald, Malta, Chartowo, Wilda.

Dlaczego?domy-na-sprzedaz-01

Kluczowym czynnikiem przy wyborze biura nieruchomości jest jego obecność w Internecie, zwłaszcza na portalach społecznościowych. W dzisiejszych czasach sieci społecznościowe mają ogromne znaczenie w promocji i sprzedaży. Dlatego są bardzo ważnym narzędziem w reklamie nieruchomości, gdyż ułatwią i zwiększają liczbę odwiedzin oferty Twojego domu, co pomoże szybko go sprzedać. Ponadto bardzo ważna jest przejrzystość, spersonalizowane traktowanie i dobra obsługa klienta: biuro nieruchomości musi stale wykazywać chęć pomocy i rozwiązywania ewentualnych problemów, które mogą się pojawić.

Wszystkie te cechy znajdziesz w naszym biurze PARKHOME. Z nami sprzedaż domu będzie nie tylko szybka, ale i przyjemna. Nasza główna siedziba mieści się w Poznaniu. Świetnie znamy lokalny rynek, dlatego skutecznie przeprowadzimy Twoją transakcję w stolicy Wielkopolski.
domy-na-sprzedaz-02Sprzedaż domu – jakie dokumenty są potrzebne?

Przed sprzedażą nieruchomości bardzo ważne jest, aby wszystkie niezbędne dokumenty były zebrane i uporządkowane. Istnieją dwa rodzaje dokumentów, te, które nie są obowiązkowe do sfinalizowania sprzedaży, ale o które kupujący może poprosić i warto mieć je przygotowane (są to np. plany, faktury za wykonane prace w ostatnich latach, faktury podatkowe, czy faktury potwierdzające wysokość opłat komunalnych) oraz te, które są obowiązkowe (odpis z księgi wieczystej, wypis z rejestru gruntów i dokument potwierdzający do kogo należy dom na sprzedaż).

W PARKHOME oczywiście oferujemy pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów oraz wytłumaczymy każdy formalny aspekt transakcji, a ponadto możemy polecić innych specjalistów w Poznaniu, takich jak notariusze czy księgowi.
domy-na-sprzedaz-02Jak przygotować swój dom na sprzedaż w Poznaniu?

Przy sprzedaży domu cena to nie wszystko. Udana sprzedaż domu zależy również od tego, jak przygotujesz go do zaprezentowania potencjalnym nabywcom. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak zaaranżować swój dom, aby przyciągnąć więcej kupujących.

Musisz wziąć pod uwagę wielkość i przestrzeń nieruchomości, a w tym celu radzimy przeprowadzić wielkie sprzątanie domu, usuwając wszystkie meble, które zajmują zbyt dużo miejsca. Podczas oglądania dom powinien być czysty i ładnie pachnieć, w przeciwnym razie możesz odstraszyć kupujących.


dom-na-sprzedaż-03

• Napraw wszystko, co jest uszkodzone, np. żarówki (ważne, aby zapewniały dużo światła), drzwi, które nie zamykają się lub nie otwierają prawidłowo, opadające żaluzje, cieknące krany itp. Jeśli tego nie zrobisz, możesz to zrobić złe wrażenie na tych, którzy odwiedzają nieruchomość.
• Ważna jest również temperatura podczas wizyty w nieruchomości, aby przyszły nabywca czuł się jak w domu i nie było ani za gorąco, ani za zimno.
• Powinieneś także spróbować jak najbardziej odpersonalizować nieruchomość, eliminując zdjęcia i elementy osobiste, które mogą utrudnić kupującemu zobaczenie siebie mieszkającego w domu. Możesz również użyć zasad home stagingu, aby nadać domowi odpowiedni charakter.
• Jeśli chodzi o robienie zdjęć nieruchomości, bardzo ważne jest, aby sesję zaplanować z wyprzedzeniem i zrobić to przy dobrej pogodzie i przy odpowiednim oświetleniu, aby zdjęcia były jak najbardziej wyraźne. Ponadto, jeśli nie jesteś świetnym fotografem, ponownie zalecamy skorzystanie z usług profesjonalisty z branży nieruchomości, który ma doświadczenie lub ma kontakty z profesjonalnymi fotografami, którzy mogą to dla Ciebie zrobić.
• Ważne jest również, aby podkreślić obszar, w którym znajduje się nieruchomość, pobliskie usługi, udogodnienia itp.


Proces przygotowania domu do sprzedaży jest bardzo złożony i jak widać wymaga wielu przygotowań. Dlatego, aby sprzedaż domu w Poznaniu zakończyła się sukcesem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Biuro nieruchomości PARKHOME pomoże Ci w każdym etapie tak, aby jak najszybciej i jak najlepiej zakończyć sprzedaż domu.

Jeśli zdecydujesz się powierzyć sprzedaż domu w Poznaniu w nasze ręce, ważne jest, abyś pokazał nam wszystkie możliwe uszkodzenia nieruchomości, abyśmy mogli przewidzieć pytania kupujących i wyjaśnić ich przyczyny.


dom-na-sprzedaż-02Jakie są zalety współpracy z PARKHOME podczas sprzedaży domów w Poznaniu?

Największą korzyścią, jaką otrzymujesz, korzystając z naszych usług, jest czas potrzebny na zamknięcie transakcji. Posiadamy szeroką bazę klientów i odpowiednie kanały dystrybucji, dlatego postaramy się, aby proces był jak najkrótszy.  Być może mamy już w swojej bazie nabywców, którzy byli zainteresowani innymi nieruchomościami podobnymi do Twojej. Kolejną zaletą jest to, że Twoja nieruchomość będzie znacznie bardziej widoczna na rynku, ponieważ nasze biuro wykorzystuje różne kanały, aby ją upublicznić i prowadzić bardziej spersonalizowany monitoring odwiedzin i kontaktów. Ponadto porada prawna jest niezbędna w procesie takim jak sprzedaż domu, a my jesteśmy ekspertami w zakresie wszelkiej dokumentacji potrzebnej do bezpiecznego i pomyślnego zakończenia sprzedaży Twojej nieruchomości w Poznaniu.Dlaczego przy sprzedaży domu ważne jest, aby skorzystać z usług wiarygodnego biura nieruchomości?

dom-na-sprzedaż-01Poza wszystkimi wymienionymi już powodami, nasze biuro nieruchomości PARKHOME ma również doskonałą wiedzę na temat cen rynkowych i możesz nam zaufać, że odpowiednio wycenimy Twój dom na sprzedaż na ternie miasta Poznań. Znajomość prawdziwej wartości Twojej nieruchomości będzie niezbędna, aby móc ją sprzedać po najlepszej cenie i tak szybko, jak to możliwe.  Ponadto prowadzimy również usługi ułatwiające kupującemu przyznanie kredytu lub innego finansowania, pomagając mu znaleźć najbardziej odpowiednią dla jego potrzeb opcję, co również przyspieszy zamknięcie transakcji. Dodatkowo na obszarze miasta Poznań posiadamy szerokie kontakty z firmami przeprowadzkowymi, remontowymi, prawnymi i księgowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową usługę, abyś nie musiał się o nic martwić.

Biuro nieruchomości PARKHOME to najlepszy partner prowadzący sprzedaż domów na terenie miasta Poznań. Jeśli posiadasz dom na sprzedaż w Poznaniu i nie wiesz jak się do niej przygotować odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z nami mailowo czy telefonicznie a my zajmiemy się całą resztą. Nasi doświadczeni pracownicy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i zagwarantują powodzenie transakcji. Rynek nieruchomości w Poznaniu nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasza wiedza i doświadczenie w złożonym i skomplikowanym procesie obrotu nieruchomościami przynosi korzyści i realny zysk wszystkim naszym klientom. Domy na sprzedaż w Poznaniu to dziedzina naszej specjalizacji. Zapraszamy do kontaktu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.