Na jak duży kredyt możesz liczyć? Sprawdź to z nami


Razem z ekspertem finansowym sprawdzisz!


- na jaką maksymalną kwotę kredytu możesz liczyć,

- jakie są różnice w ofertach poszczególnych banków,
- co wybrać - raty zmienne czy stałe?

Nasi Eksperci mają w swojej ofercie wszystkie banki oferujące Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz kredyty dla firm.


Zapytaj Eksperta
o szczegóły

(+48) 76 753 87 00

 


Planujesz wziąć kredyt?
w kilku krokach powiemy Ci jak wygląda to u Nas


Pierwszy krok, który zawsze wykonuje nasz Ekspert Finansowy co sprawdzenie zdolności kredytowej Klienta. 


Dzięki temu dowiesz się, na jaki kredyt możesz sobie pozwolić oraz jaki będzie wymagany Twój wkład własny przy zakupie nieruchmości. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy zweryfikować Twoją historię kredytową w BIK, jeśli nie masz pewności czy w przeszłości wszystko było OK. 

Pamiętaj - usługi Pośrednika finansowego są bezpłatne.


 

 

Przedstawienie oferty banków. Nasi Eksperci Finansowi mają w swojej ofercie wszystkie banki oferujące kredyty hipoteczne. 


Pośrednictwo finansowe, jest bardzo cenionym przez Klientów zawodem. Dzięki Ekspertowi Finansowemu dowiesz się co to jest kredyt hipoteczny, jak funkcjonuje oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze finalnej oferty banku. 

Co najważniejsze oszczędzasz czas - otrzymujesz wszystkie oferty banków na jednym spotkaniu.


 


Możesz zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy zł na odsetkach kredytu.

Większość naszych Ekspertów Finansowych składa jednocześnie wnioski do minimum trzech banków. To do jakich banków są składane wnioski finansowe jest ustalene z Klientem na spotkaniu. Dzięki temu rozwiązaniu Klient oszczędza czas i otrzymuje odpowiedzi w podomnym czasie. Pozwala to skutecznie porównać oferty banku oraz znaleźć pole do negocjacji oferty. 

Ekspert Finansowy posiada w swojej ofercie identyczną ofertę jak pracownik banku 


Nasz Ekspert pomaga załatwić wszelkie formalności, aby gotówka szybko trafiła tam gdzie zażyczył sobie Klient. 

Podpisanie umowy kredytowej, to jeszcze nie koniec. Przed Tobą jeszcze szereg czynności, które należy wykonać aby skutecznie uruchomić kredyt hipoteczny. Z naszym Ekspertem Finansowym jest to proces przejrzysty ponieważ większość warunków do uruchomienia będziesz miał już przygotowanych.

W 99% przypadków Umowę kredytową Klient podpisuje w placówce banku. Ekspert dobiera wygodny dla Klienta termin i miejsce podpisania. 

 Dlaczego warto skorzystać z naszych usług finansowych?
Jako Eksperci finansowi z ponad 15 letnim doświadczeniem wiemy, że nawet drobna oszczędność na racie pomnożna przez ilość lat zobowiązania robi dużą różncię. 

 

Nasi Eksperci zadbają o Twoją obecną sytuację finansową. Naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie Klienta od strony formalnej do wzięcia kredytu.

Większość Klientów nie jest świadomych, że 6 na 10 umów kredytowych jest zawyżonych. Najczęstszy błąd to ukierunkowanie się tylko na ofertę "swojego" banku. Nasi eksperci potrafią oszczędzić do 80 tys. zł na odsetkach. Robimy to dzięki sprawdzonym i wypracowanym przez lata strategiom negocjacyjnym.
Usługi naszych Ekspertów finansowych są całkowicie bezpłatne - ich praca jest wynagradzana przez instytucję bankową, tak jak każdego innego pracownika banku.

Fakt, że są niezależnymi Ekspertami finansowymi pozwala im na dostęp do pełnej oferty wszystkich banków. Dzięki temu sprawdzimy dla Ciebie najlepsze oferty banków w Polsce oraz wyszukamy oszczędności na każdym etapie procesu kredytowego.
To Klient decyduje gdzie się chce spotkać z naszym Ekspertem. Kazdy z naszych Ekspertów jest mobilny dzięki temu możesz sam wybrać najlepsze miejsce dla siebie.

Rozmowy o finansach często potrezebuja intymności. Dlatego ważne jest abyś podczas rozmowy czuł się dobrze i wygodnie. Z naszej strony zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Wybierając naszą placówkę dodatkowo zaserwujemy Ci pyszną kawę. Oszczędność czasu i wygoda.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.