Planujesz sprzedać mieszkanie lub dom?

Cieszymy się, że trafiłeś właśnie tutaj. Bardzo sobie cenimy sprawnść w działaniu oraz chęć oszczędności czasu naszych Klientów. Dlatego też przedstawiamy w telegraficznym skrócie cały proces sprzedaży.

Jako biuro nieruchomości jesteśmy otwarci na każdy rodzaj umowy pośrednictwa. Głównym powodem takiej decyzji jest złożoność procesów, które towarzyszą przy sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo, jako Agenci uważamy, że naszym głównym celem jest pomoc a nie "uwiązanie" Klienta do umowy. 

Mamy nadzieję, że wytrwasz do końca :)


 
Najważniejszy krok który należy krok do rozpoczęcia współpracy z naszym Agentem nieruchomości.

Jak to zrobić poprawnie?
mamy na to 3 sprawdzone sposoby.

- znajdź Agenta z Twojej lokalzacji i skontaktuj sie z nim telefonicznie lub droga elektroniczną, 

- zadzwoń na naszą infolinię pod numer 767438100 i zgłoś swoją ofertę. Konsultant dopyta Cię o szczegóły oferty i przekaże sprawę Agentowi z Twojej okolicy,

- wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i czekaj na kontakt od nas. Jest to najszybszy kontakt do nas, ponieważ Twoje zgłoszenie automatycznie wpada do Agenta prowadzącego Twoją sprawę.


Dopilnuj aby każde zlecenie sprzedaży nieruchomości było potwierdzone umową pośrednictwa z Agentem. To ona jest gwarantem Twojego bezpieczeństwa. 

Dlaczego warto o tym pamiętać?
powodów jest całe mnóstwo, a poniżej 3 z nich.


- w umowie jest zaznaczony zakres czynności do jakich obliguje sie pośrednik. To właśnie tego możesz wymagać od Agenta nieruchomości, 

- jest określona cena usługi za wykonaną pracę. Nie mniej i nie więcej - niedaj się skusić na powiedzenia "dogadamy się",

- każdą umowę chroni ubezpieczenie OC pośrednika na wypadek nierzetelnego wykonania usługi. Zwróć uwagę aby suma gwarancyjna była min. 200 tys. złotych.
Praktycznie ostatni element całej układanki. Przy wyborze dobrego biura nieuchomości powinien być dla Ciebie praktycznie niezauważalny. 

Co się dzieje w tym czasie?
W telegraficznym sktócie opowiadamy część czynności.

- Agent dokonuje prezentacji nieruchomości: w biurze, w terenie oraz online. Dodatkowo sprawdzamy Klienta pod kątem zdolności finansowania zakupu,

- W przypadku zainteresowania Klienta, rozpoczynamy negocjacje warunków transakcji. Opanowanie, spokój oraz zdolności negocjacyjne są w tym momencie najważniejsze,

- Wszystko ustalone? Szykujemy umowę przedwstępną w naszym departamencie prawnym lub dostarczamy niezbędną dokumnetację do kancelarii notarialnej. 


Zgłoś ofertę

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.