Porównaj wszystkie oferty banków w jednym miejscu!Bezpłatny kalkulator kredytu hipotecznego


- bieżąca aktualizacja WIBOR,
- bieząca oferta wszyatkich banków,
- łatwe porównanie wszystkich ofert


Zapytaj Eksperta o szczegóły

tel. (+48) 76 753 87 00
mail. kredyt@parkhome.com.pl
 
 


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług finansowych?
Jako Eksperci finansowi z ponad 15 letnim doświadczeniem wiemy, że nawet drobna oszczędność na racie pomnożna przez ilość lat zobowiązania robi dużą różncię.

 

Nasi Eksperci zadbają o Twoją obecną sytuację finansową. Naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie Klienta od strony formalnej do wzięcia kredytu.

Większość Klientów nie jest świadomych, że 6 na 10 umów kredytowych jest zawyżonych. Najczęstszy błąd to ukierunkowanie się tylko na ofertę "swojego" banku. Nasi eksperci potrafią oszczędzić do 80 tys. zł na odsetkach. Robimy to dzięki sprawdzonym i wypracowanym przez lata strategiom negocjacyjnym.
Usługi naszych Ekspertów finansowych są całkowicie bezpłatne - ich praca jest wynagradzana przez instytucję bankową, tak jak każdego innego pracownika banku.

Fakt, że są niezależnymi Ekspertami finansowymi pozwala im na dostęp do pełnej oferty wszystkich banków. Dzięki temu sprawdzimy dla Ciebie najlepsze oferty banków w Polsce oraz wyszukamy oszczędności na każdym etapie procesu kredytowego.
To Klient decyduje gdzie się chce spotkać z naszym Ekspertem. Kazdy z naszych Ekspertów jest mobilny dzięki temu możesz sam wybrać najlepsze miejsce dla siebie.

Rozmowy o finansach często potrezebuja intymności. Dlatego ważne jest abyś podczas rozmowy czuł się dobrze i wygodnie. Z naszej strony zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Wybierając naszą placówkę dodatkowo zaserwujemy Ci pyszną kawę. Oszczędność czasu i wygoda.
 


Masz już ofertę kredytu hipotecznego od banku lub pośrednika?

sprawdź czy możemy uzyskać dla Ciebie lepsze rowiązanie - prześlij swoją ofertę na kredyt@parkhome.com.pl


 Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Park Home!

(+48) 76 753 87 00
kredyt@parkhome.com.pl
  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.