Kredyty

 

Finanse
Myślisz o własnym mieszkaniu? Chcesz wreszcie zamieszkać we własnym domu? Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu? Jakie rozwiązanie finansowe będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Jak dokonać właściwego wyboru i spośród wielu ofert dostępnych na rynku, wybrać odpowiednią?

Uważasz, że formalności związane z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego są zbyt czasochłonne i skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Dzięki spotkaniu z ekspertem finansowym przekonasz się, jak łatwo i szybko można spełnić marzenie o własnej nieruchomości!

Podczas rozmowy z ekspertem finansowym:

dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości;
wybierzesz najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie;
określisz maksymalny okres kredytu;
dowiesz się, w jaki sposób oferty bankowe różnią się od siebie;
dowiesz się o aktualnych promocjach
w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności;
podpiszesz umowę kredytową z bankiem.

Eksperci kredytowi w Park Home oferują pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie. My załatwiamy formalności, a Ty, delektując się aromatyczną kawą, snujesz plany na przyszłość. Wszystko to w jednym miejscu – oddziale Park Home w Twoim mieście!

Szczegóły oferty dostępne u Eksperta. Park Home uprzejmie informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez Eksperta. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań.