Rawicz , Marszałka Józefa Piłsudskiego

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Mini galeria w centrum Rawicza

Do Państwa dyspozycji oddajemy osiem lokali handlowo-usługowych w nowoczesnym budynku handlowo-mieszkalnym znajdującym się w przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rawiczu.

Cały budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby liczyły się detale wykończenia oraz komfort klientów. Świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta powoduje, że ta oferta zapewne stanie się popularnym miejscem do prowadzenia własnego biznesu.

Dostępne lokale mają powierzchnię od 26 m2 do nawet 100 m2 i mogą być dostosowane dla potrzeb przyszłych właścicieli, bowiem istnieje możliwość ich dowolnego łączenia. Dwa lokale posiadają okna wystawowe od strony ruchliwej ulicy (Piłsudskiego). Dodatkowo zaplanowano również miejsce na kawiarnię lub lodziarnię.

Sama lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy i szybki dostęp do wszelkich usług oraz udogodnień – w pobliżu znajdziemy między innymi: szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, obiekty sportowo - rekreacyjne, lokalną administrację, szpital czy dworzec kolejowy i autobusowy. Zaledwie kroków dzieli nas również od różnych sklepów i punktów usługowych na deptaku.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty dostępnej wyłącznie w naszym biurze lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą. Pomożemy również w wybraniu najkorzystniejszej kredytowej i załatwieniu wszelkich formalności.