Głogów Hutnik , Budowlanych

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Inwestycja o nazwie " Park Nad Strumykiem " to najnowsza propozycja lokali mieszkalnych o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych.

Realizowana jest przy ulicy Budowlanych dzięki czemu możliwe stało się umiejscowienie budynków w pobliżu szkół i przychodni lekarskich oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku z placem zabaw . W projekcie budowy zostały zaplanowane 3 budynki II piętrowe o łącznej ilości mieszkań- 36, o powierzchniach od 38 do 85 m2 a także miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym i komórki lokatorskie. Każdy budynek będzie posiadał windę .

Część mieszkań umiejscowionych na parterze będzie posiadała własny taras.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań (zgodnie z ustaleniami które będą prowadzone z projektantami budynku).

Miejsca postojowe są dodatkowo płatne - 35 000,00 zł brutto
Komórka lokatorska w kondygnacji podziemnej - 3 000,00 zł brutto / m2 . Komórki posiadają metraże od 2,80 do 3,47 m2.

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Czym wyróżniają się mieszkania w inwestycji Park Nad Strumykiem? To przede wszystkim nowoczesna architektura. Przestronne mieszkania o niezwykle funkcjonalnym układzie, z energooszczędnymi rozwiązaniami dzięki którym możliwe będzie znaczne zmniejszenie zużycia ciepła potrzebnego na ich ogrzanie. Odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnią przestronne i pełne słońca balkony.
Ważnym udogodnieniem dla mieszkańców staną się klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończenia, które dzięki wyposażeniu w nowoczesne, zjeżdżające do garażu podziemnego windy ułatwią poruszanie się na terenie inwestycji.