Głogów Złota Podkowa , Rzemieślnicza

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Osiedle Złota Podkowa C to trzeci etap inwestycji, który został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania 2,3 i 4 pokojowe o funkcjonalnych układach. Zróżnicowane metraże sprawią, że każdy znajdzie w tej inwestycji odpowiednie miejsce dla siebie, które w pełni sprosta jego wymaganiom. Bardziej wymagający Klienci mają możliwość adaptacji i zmiany układu pomieszczań (na etapie budowy). Dodatkowo, każde z mieszkań zostało uzupełnione o komfortowy balkon lub taras - w przypadku części mieszkań parterowych.

Sam budynek został optymalnie dostosowany do różnych grup mieszkańców (rodziny z dziećmi, osoby niepełnosprawne lub starsze) poprzez usytuowanie wejścia do budynku bez różnicy w poziomie gruntu oraz zamontowanie windy osobowej rozpoczynającej bieg od garażu podziemnego. Dodatkowo na poziomie hali garażowej istnieje możliwość nabycia komórki lokatorskiej o przybliżonej powierzchni ok 2,5m2 (lub większej w przypadku połączenia)

Zakończenie trzeciego etapu inwestycji zaplanowane jest na I kwartał 2021 roku.

Istnieje możliwość dokupienia powierzchni dodatkowych
- miejsce postojowe | naziemne: 10 000zł
- miejsce postojowe | hala garażowa: 27 060zł
- komórka lokatorska: 6 100zł

Teren osiedla urozmaici funkcjonalny plac zabaw dla najmłodszych, tereny zielone przy budynkach oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe.

---

Jeśli chciałbyś zamienić swoje obecne mieszkanie na nowe w tej inwestycji to również mamy dla Ciebie specjale rozwiązanie które umożliwi Ci:
- korzystną sprzedaż obecnej nieruchomości, bez konieczności opuszczenia jej do momentu przekazania nowego mieszkania,
- dopasowanie harmonogramu płatności według Twoich potrzeb,
- zapewnienie finansowania zakupu nowego mieszkania,