Mieszkania na sprzedaż - Poznań | Mieszkania nowe i używane

Mieszkanie na sprzedaż 03Mieszkania na sprzedaż z PARKHOME

Mieszkania na sprzedaż - Poznań i okolice. Biuro nieruchomości Parkhome oferuje tanie mieszkania używane i nowe na sprzedaż w Poznaniu i okolicach. Mieszkanie na sprzedaż - Poznań, dzielnice: Nowe Miasto, Stare Miasto, Grunwald, Malta, Chartowo, Wilda.

Sprzedaż mieszkania jest jedną z najważniejszych rzeczy, które zrobimy w naszym życiu i wymaga inwestycji czasu i nauki, której należy przestrzegać, zwłaszcza jeśli sprzedajesz nieruchomość w Poznaniu po raz pierwszy i nie jesteś zaznajomiony z tym procesem.

Sprzedaż mieszkań w Poznaniu – co robimy?

W PARKHOME chcemy pomóc Ci w pełni zrozumieć ten proces, wyjaśniając każdy z kroków, które należy wykonać podczas sprzedaży mieszkania w Poznaniu, zaczynając od analizy rynku i zbadania, ile Twoja nieruchomość jest obecnie warta, kompletując wszystkie potrzebne dokumenty, rozważając różne opcje, które możesz wybrać, koszty i podatki związane ze sprzedażą oraz oficjalne procedury, które należy przeprowadzić. Oferujemy najlepsze informacje, które pomogą Ci sprzedać swoją nieruchomość po najlepszej cenie w Poznaniu, a także sprzedać ją tak szybko, jak to możliwe.

Czy to dobry moment na sprzedaż mieszkań w Poznaniu?

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania, ale nie wiesz, czy na rynku mieszkaniowym jest odpowiedni moment, aby rozpocząć skomplikowany proces. Z tego powodu poniżej podkreśliliśmy główne aspekty, które należy wziąć pod uwagę na rynku przed rozpoczęciem sprzedaży nieruchomości.

1. Trendy na rynku nieruchomości: podaż i popyt

mieszkania-na-sprzedaz-03 Musisz wiedzieć, czy obszar, na którym znajduje się Twoja nieruchomość, ma większą podaż lub większy popyt. Aby się tego dowiedzieć, najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie współpracy z nami. Od lat działamy na rynku nieruchomości w Poznaniu i dobrze znamy obecną sytuację. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci odpowiedzieć na najważniejsze pytania i podjąć najlepszą decyzję w zakresie sprzedaży mieszkania. Jeśli Twoja nieruchomość znajduje się na rynku, na którym jest więcej podaży niż popytu, być może będziesz musiał dostosować cenę mieszkania, aby szybko go sprzedać i stracić jak najmniej pieniędzy: nieruchomość generuje wydatki, a Ty jej nie sprzedajesz, a czas może sprawić, że w przyszłości cena Twojego domu spadnie jeszcze bardziej. Z drugiej strony, jeśli nieruchomość znajduje się na rynku o większym popycie niż podaży, jest to najlepszy moment na sprzedaż mieszkania. Zrób to jak najszybciej i uzyskaj od nas najlepszą poradę dotyczącą ceny, za jaką możesz sprzedać swoją nieruchomość w Poznaniu.

2. Oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest również aspektem, który należy wziąć pod uwagę, aby wiedzieć, czy rynek jest korzystny, ponieważ jeśli są niskie, ułatwią sprzedaż Twojej nieruchomości w Poznaniu. Obecnie znajdujemy się w momencie, gdy stopy procentowe rosną w górę po historycznie niskich poziomach, co nieco utrudnia przyszłym nabywcom uzyskanie kredytu hipotecznego w najlepszej możliwej cenie.

3. Ile są warte mieszkania na sprzedaż w Poznaniu?mieszkanie-na-sprzedaz-02

Po dokonaniu oceny rynku nieruchomości w Poznaniu, musisz dowiedzieć się, ile warte jest Twoje mieszkanie na sprzedaż, aby ustalić najbardziej odpowiednią cenę. Będzie to cena, którą kupujący jest gotów zapłacić i za którą chcesz sprzedać, więc musisz zrozumieć, że nie jest to cena pojedyncza, ale przedział między wartością minimalną a maksymalną.

Stan nieruchomości będzie oczywiście decydował o tym, czy Twoje mieszkanie na sprzedaż jest warte mniej czy więcej. Jeśli mieszkanie jest w dobrym stanie, zawsze można je zareklamować bliżej ceny maksymalnej, zdobywając lepsze i atrakcyjniejsze zdjęcia nieruchomości, a z pewnością będzie to miało większy wpływ na rynek. Jeśli natomiast wymaga gruntownego remontu, należy je wycenić bliżej minimalnego zasięgu.

PARKHOME – najlepsze biuro nieruchomościmieszkanie-na-sprzedaz-01

Również dla nas ważna jest jak najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości. Doskonale znamy lokalny rynek i wiemy jakie nieruchomości zostały ostatnio sprzedane, za ile sprzedali i w jakim stanie. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci w ustaleniu właściwej ceny mieszkania na sprzedaż. Dodatkowo przedstawimy obiektywny i pozbawiony emocji obraz oceny nieruchomości.

Jeśli zrobiłeś pierwszy krok do podjęcia decyzji o sprzedaży mieszkania, to czas przygotować sprzedaż, zebrać całą niezbędną dokumentację i zastanowić się, czy chcesz sam załatwić wszystkie formalności związane z tym procesem, czy też wolisz polegać na profesjonalistach z branży nieruchomości, którzy dostosują się do Twoich potrzeb i pomogą Ci w jednym z najważniejszych procesów Twojego życia.


Zalety sprzedaży mieszkań z PARKHOME Poznań

Nasza pomoc, ze względu na posiadane przez nas doświadczenie na runku nieruchomości zawsze będzie kluczowa, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkania w Poznaniu. Pamiętaj, że od momentu wprowadzenia nieruchomości na rynek, będzie ona konkurować z resztą mieszkań na sprzedaż w Poznaniu, dlatego musisz być dobrze poinformowany, aby Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle innych. Ponadto, działając samodzielnie możesz mieć mało czasu na radzenie sobie z dużą liczbą wizyt, telefonów, e-maili, ofert itp., którymi za Ciebie może zarządzać pracownik naszego biura. Jedną z największych zalet zatrudnienia naszego biura nieruchomości jest czas potrzebny na sprzedaż Twojego mieszkania.

Podejmując z nami współpracę będziemy odpowiedzialni za:

mieszkania-na-sprzedaz-02
  • Cały marketing i promocję Twojego mieszkania na sprzedaż w Poznaniu.
  • Odpowiadanie na wszystkie wiadomości, e-maile, telefony, oferty itp., dając przyszłym kupującym uwagę, na którą zasługują.
  • Zapewnienie potencjalnych nabywcom, których mamy już w swojej bazie i których parametry wyszukiwania pasują do Twojej nieruchomości.
  • Przeprowadzenie wszystkich negocjacji z kupującym.
  • Udzielenie porady prawnej, która jest niezbędna w tego typu procedurze.
  • Pomoc w skompletowaniu wszelkiej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji.
  • Zarządzanie wszystkimi wizytami w nieruchomości.

mieszkania-na-sprzedaz-01Ponadto ułatwiamy kupującemu uzyskanie kredytu bankowego lub kredytu hipotecznego, pomagając mu znaleźć najbardziej odpowiednie do jego potrzeb finansowanie, co również przyspieszy realizację transakcji. Z drugiej strony posiadamy szerokie kontakty z firmami przeprowadzkowymi, remontowymi, księgowymi czy notarialnymi, dzięki czemu zaoferujemy Ci kompletną usługę, abyś nie musiał się o nic martwić.

Nasze biuro nieruchomości w Poznaniu tworzą profesjonalni i doświadczeni pracownicy zorientowani na osiągnięcie celu i przyniesienie jak najwyższych zysków dla naszych klientów. Setki pomyślnie sprzedanych nieruchomości z korzyścią dla obu stron transakcji świadczą o naszym dużym zaangażowaniu w wykonywaną przez nas pracę. Dlatego jeśli posiadasz mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu przyjdź do naszego biura, zadzwoń lub napisz maila a my z przyjemnością udzielimy Ci niezbędnych porad i wskazówek oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.