Ekskluzywny dom do wynajęcia

Dom (Wolnostojący) na wynajem
8 350 PLN , Pow. 243,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
243,40 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Zielona Góra
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
118615
Cena za m2:
34 PLN
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY IDEALNIE NADAJĄCY SIĘ POD USŁUGI HOTELOWE,WYSOKI STANDARDBUDYNEK

Wolnostojąca, trzykondygnacyjna (jedna w formie przyziemia z wyjściem na ogród) nieruchomość o powierzchni 243,40 m², na zagospodarowanej działce o powierzchni 406 m².

Budynek wybudowany w latach 80-tych, przebudowany w roku 2012 i zmodernizowany w roku 2017 do wysokiego standardu.

Teren działki ogrodzony z dwoma bramami zdalnie sterowanymi, w pełni zagospodarowany, w tym taras trawnik, podjazd oraz podejścia wyłożone kostką.

Nieruchomość wyposażona jest w sprawne instalacje:

- wodno-kanalizacyjna

- elektryczna

- CO z piecem gazowym dwufunkcyjnym

- gazowa

- klimatyzacja w każdym pomieszczeniu

- alarm

- monitoring

- wideo domofon

W nieruchomości zastosowano wysokiej jakości okna oraz drzwi antywłamaniowe.POMIESZCZENIA

Bezpośrednio z zewnątrz wkraczamy na parter o powierzchni 80,20 m², kolejno widząc: hol, korytarz, trzy pomieszczenia biurowe (w tym jedno bezpieczne , z oddzielającą od klientów), łazienka, oddzielna kuchnia oraz klatka schodowa, która prowadzi nas na piętro o powierzchni 87,50 m².

Mieści się tu jedno oddzielne pomieszczenie biurowe, trzy biura otwarte, sala konferencyjna, łącznik, piękna łazienka oraz klatka schodowa, którą tym razem zejdziemy na najniższy poziom (przyziemie) o powierzchni 75,70 m ². Tu znajduje się kotłownia, łazienka, pomieszczenia socjalne oraz dwa pomieszczenia magazynowe.STANDARD WYKOŃCZENIA

Nieruchomość została wykończona w bardzo wysokim standardzie z dbałością o szczegóły. Podłoga wyłożona jest włoskim kamieniem, co nadaje pomieszczeniom bardzo ekskluzywny charakter. Kuchnia zagospodarowana została stałą zabudową mebli wraz ze sprzętem AGD renomowanych firm. Łazienka, częściowo pokryta włoską glazurą, wyposażona została w wysokiej jakości urządzenia sanitarne. Nieruchomość jest umeblowana. Ten obiekt zachwyci nawet najbardziej wymagających.

LOKALIZACJA

Zielona Góra jest miastem o ogromnym potencjale. Znajduje się niemalże na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. Swoją otwartością przyciąga wielu inwestorów. W pobliżu znajduje lotnisko o charakterze towarowo osobowym. Dojazd dobry dojazd do trasy s3 nieruchomości bezpośrednio od Ulicy Rzepakowej, o powierzchni asfaltowej.  

Podana kwota stanowi czynsz płatny Wynajmującemu, (w przypadku firmy jest to kwota netto) koszty użytkowania nieruchomości płatne są przez Najemcę oddzielnie. Wymagana jest kaucja.
Nieprawidłowy adres E-mail