88 880 PLN (110 PLN / m2)

Działka budowlana w Lubieszowie

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Nowa Sól

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu już ostatnie działki budowlane w kompleksie 18 nowo wydzielonych działek budowlanych położonych w Lubieszowie z dogodnym dojazdem do centrum miasta Nowa Sól oraz obwodnicy S3 w kierunku Zielonej Góry i Wrocławia.
Oferowane działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni położone w spokojnej części Lubieszowa w okolicy lasów ze zjazdem z drogi asfaltowej.
Dostępne media: prąd, woda - własna studnia głębinowa.

Dostępne działki:
- 210/2 o powierzchni 0,0769 ha - rezerwacja
- 210/4 o powierzchni 0,0884 ha
- 210/5 o powierzchni 0,0940 ha
- 210/8 o powierzchni 0,0808 ha
Działki są objęte MPZP z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Dostęp do drogi stanowi udział każdej działki w wydzielonej drodze wewnętrznej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt
Doradca odpowiedzialny
Anna Miechowicz
tel. 504 335 735
anna.miechowicz@parkhome.com.pl

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---
Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Anna Miechowicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.