2 262 600 PLN (450 PLN / m2)

Teren inwestycyjny w Szczepankowie

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż,
Poznań, Aroniowa

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży teren idealnie nadający pod inwestycję w zabudowę mieszkaniową jednorodzinną przy ulicy Aroniowej w Poznaniu (Szczepankowo, Nowe Miasto).

Działka znajduje się na obszarze w trakcie przygotowywania Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, a planowane jej przeznaczenie jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (Uchwała Nr XVII/192/VII/2015 Rady Miasta Poznania z dnia 29-09-2015 przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "W rejonie ulicy Przyjemnej" w Poznaniu).

Dostępne media: prąd, woda

Powierzchnia: 5028 m2 (39x133)

Droga dojazdowa: utwardzona

Okolica: luźna zabudowa jednorodzinna, teren niezabudowany

Lokalizacja: ulica Aroniowa (obręb Spławie, gmina Poznań)

Oznaczenie obecne użytku: R


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej informacji na temat tej oferty dostępnej wyłącznie w naszym biurze lub umówić dogodny termin prezentacji nieruchomości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

Jeśli jesteś deweloperem lub prowadzisz firmę budowlaną to koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą. Skutecznie prowadzimy sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym w regionie.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.


---
Potrzebujesz finansowania zakupu?


Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.


---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Kacper Kwiatkowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.