490 906 PLN (7 900 PLN / m2)

Głogów, Bolesława Wysokiego

Mieszkanie na sprzedaż,
Głogów, Bolesława Wysokiego

Kontakt z agentem: Park Home
Opis nieruchomości

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a jednocześnie łatwy dostęp do najważniejszych punktów w mieście.


W pierwszym etapie budowy powstanie 56 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 m2.

Istnieje możliwość dokupienia powierzchni dodatkowych:

- Miejsce parkingowe podziemne - 44 000,00zł brutto
- Miejsce parkingowe naziemne - 25 000,00zł brutto
- Komórka lokatorska - 4900,00zł brutto/m2


Planowane zakończenie budowy I etapu - III kwartał 2024r.


Inwestycja, na którą wszyscy czekali - dlaczego?


"Nowy Piastów" to przede wszystkim inwestycja realizowana przez dewelopera z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Jego poprzednie inwestycje, od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów, ze względu na wysoką jakość użytych materiałów budowlanych oraz wysoki standard wykonania.

Funkcjonalne układy, nowoczesny projekt, przestronne balkony, windy zjeżdżające do poziomu garażu podziemnego oraz energooszczędne rozwiązania, gwarantujące zmniejszenie zużycia ciepła na ogrzanie mieszkań - to tylko kilka z licznych atutów tej inwestycji.

 

 


W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Park Home

Barbara Czart
Nieprawidłowy adres E-mail