Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 42,17 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Zielona Góra , Łężyca-Inwestycyjna
  • Rok budowy : 2021
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 445926
  • Cena za m2 : 5 500 PLN

Budynki wyposażone są w windy, a na poziomie piwnic zlokalizowane są garaże i komórki lokatorskie. Mieszkanie w stanie deweloperskim wykończone wysokiej klasy materiałami.

Do każdego mieszkania komórka lokatorska gratis!

Wysoka infrastruktura osiedla: chodniki, miejsca parkingowe, droga dojazdowa. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw.

Osiedle położone jest w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, co daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok 10 minut. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej.

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

Koniec inwestycji: 31.03.2021 r.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!

Posiadamy w ofercie inne mieszania w tej lokalizacji. Jeżeli szukają Państwo lokalu o innym metrażu lub położeniu zapraszam do kontaktu.

Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

 

więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.